Міський голова каже, що усі кияни можуть замовити перевірку якості послуг.

Столична житлово-комунальна інспекція здійснила за рік майже 2 тисячі перевірок, за цей час киянам повернули близько 30 мільйонів гривень за неякісно надані послуги. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив сьогодні під час онлайн-брифінгу.

«Нагадаю, житлово-комунальна інспекція працює в Києві вже 5 років. І місто робить все, щоб її робота була ефективною, а кияни – отримували якісний сервіс. Протягом цього року інспекція здійснила близько 2 тисяч перевірок. За їх результатами комунальні служби усували недоліки в своїй роботі або робили перерахунок киянам за неякісні чи ненадані послуги. Сума, яку фактично повернули людям, склала майже 30 мільйонів гривень», – повідомив Кличко.

Серед найбільш частих порушень, що виявляють інспектори, – неналежне утримання будинків та прибудинкових територій. А також неякісне надання послуг централізованого опалення та гарячого водопостачання.

«Ініціювати таку перевірку роботи комунальних служб кияни можуть, звернувшись до Центральної диспетчерської служби з питань ЖКГ – за номером 1557. Або на сторінку служби в Facebook», – повідомив міський голова.

Раніше ми повідомляли, що десяток будинків в столиці залишилися без холодної води.

Фото: vchasno.ua