Мешканці столиці з 1 до 19 грудня придбати дитячу книгу за знижкою 20% у книгарні "Сяйво книги" та подарувати її вихованцям Ніжинського будинку-інтернату.

Про це повідомили у КМДА.

У повідомленні зазначили, що муніципальна книгарня “Сяйво книги” вирішила порадувати дітлахів, що позбавлені батьківської опіки, до дня Святого Миколая.

«Наша книгарня традиційно влаштовує приємні сюрпризи до свят. Цього разу ми хочемо подарувати хвилини щастя діткам із інтернату. Запрошуємо відвідувачів долучитись до збору книжечок для дітей, що особливо потребують уваги та піклування», – зазначили у книгарні.

Так, від 1 до 19 грудня кожен охочий зможе придбати дитячу книгу за знижкою 20% у книгарні та подарувати її вихованцям Ніжинського будинку-інтернату.

«За кожну добру справу потрібно дякувати. Тому, отримуючи знижку на книги для дитячого будинку, мінус 20% від вартості буде розповсюджуватися і на покупку книг для вас. Наші продавці-консультанти підкажуть і допоможуть підібрати саме ту літературу, що стане корисною та радуватиме дітлахів», – додали у повідомленні.

Муніципальна книгарня «Сяйво книги» чекає на відвідувачів у центрі столиці на Великій Васильківській, 6.

До слова, у Ніжинському дитячому будинку-інтернаті сьогодні виховують 107 вихованців. Це соціально-медичний заклад, де постійно проживають діти 4-18 років та 18-35 років – у молодіжному відділенні. Всі вихованці потребують стороннього догляду, побутового і медичного обслуговування, освітніх і реабілітаційних послуг.

Фото: unsplash