Екскурсія безкоштовна, вона відбудетьтся наступної суботи - 12 червня.

Про це повідомляється на Facebook-сторінці події, яку організовує Меморіальний центр Голокост «Бабин Яр».

Прогулянку-екскурсію Бабиним Яром 12 червня проведуть історик, краєзнавець Михайло Кальницький та директор бібліотечних та видавничих проєктів Меморіального центру Голокосту «Бабин Яр» Олег Шовенко.

Михайло Кальницький – краєзнавець, дослідник історії Києва, автор численних робіт, присвячених архітектурі та культурній спадщині міста.

«Під час екскурсії Михайло Кальницький розповість про трагедію масових розстрілів у Бабиному Яру в період нацистської окупації, про людей, які мешкали поруч з Бабиним Яром та на власні очі бачили ці страшні події. Згадає історії Праведників, які, ризикуючи власним життям, рятували євреїв», – йдеться в анонсі події.

Також краєзнавець розкаже про трансформацію території Бабиного Яру після Другої світової війни, про те, як під час масового повоєнного будівництва з’явився Сирецький житловий масив та про відродження єврейської громади в Києві.

А директор бібліотечних та видавничих проєктів Меморіального центру Голокосту «Бабин Яр», автор інсталяції «Погляд у минуле», присвяченій Куренівській трагедії, Олег Шовенко познайомить із об’єктами Меморіального центру: аудіовізуальною інсталяцією «Дзеркальне поле», серією інсталяцій «Погляд у минуле», символічною синагогою «Місце для роздумів».

Вхід вільний. Початок екскурсії о 14:00, 12 червня. Збір о 13:45 біля Пам’ятника розстріляним у Бабиному Яру дітям, що неподалік метро Дорогожичі. Орієнтовна тривалість екскурсії: 90 хвилин.

За інформацією Меморіального центру,  екскурсія відбудеться в рамках проекту «Сусіди», створеного з метою відновити культуру сусідства, яка раніше існувала у Києві, та познайомити мешканців районів, прилеглих до Бабиного Яру, з історією місця.

«В рамках проекту пройде ряд кінопоказів у Сирецькому парку, освітніх лекцій та екскурсій», – додали організатори.

Нагадаємо, у жовтні в столиці відбудеться концерт, присвячений роковинам трагедії в Бабиному Яру.

Фото: Київ Медіа