Також пропозиції обіцяють приймати онлайн.

У неділю, 4 липня, в Києві проходитиме зустріч-обговорення з напрацювання рішень для підвищення безпеки та зручності руху на бульварі Академіка Вернадського у Святошинському районі столиці. Про це повідомляє Департамент транспортної інфраструктури КМДА.

Обговорення триватиме на бульварі Академіка Вернадського біля перехрестя з вулицею Василя Алексухіна із 12:00 до 14:00. До нього запрошуються жителі району, транспортні експерти та всі охочі.

«Майбутня велоінфраструктура на бульварі Вернадського має з’єднати існуючі велодоріжки на проспектах Академіка Палладіна та Перемоги. До речі, саме по Вернадського має пройти Європейський веломаршрут EuroVelo-4, який сполучатиме Україну та Францію. Щоб напрацювати найефективніші рішення для реалізації проєкту Департамент ініціює масштабне обговорення та збір експертних пропозицій» — йдеться у повідомленні.

В департаменті зазначають, що головне питання обговорення – як перетворити вулицю на зручну для пересування і дозвілля за допомогою простих засобів. Також зазначається, що пропозиції будуть збирати і через онлайн-опитування, яке опублікують згодом.

До місця проведення можна дійти пішки від метро «Святошин». Також від метро «Святошин» та «Академмістечко» курсує автобус № 97.

Зустріч відбудеться в рамках Київської майстерні міста, створеної при Департаменті транспортної інфраструктури КМДА, у партнерстві з громадською організацією Urban crew.

Як ми повідомляли, на Севастопольській площі на тиждень обмежили дорожній рух.

Фото: Фейсбук