Маршрут починатиметься від Будинку профспілок.

Музей Майдану у Києві продовжує серію безкоштовних екскурсій місцями Революції Гідності. До локдауну кияни та гості столиці встигають відвідати ще дві екскурсії, повідомляється на сайті Музею.

Екскурсія триває 60 хвилин, а кількість учасників у групі обмежена. Усі учасники повинні протягом заходу бути в масках.  Зареєструватисяможна онлайн. Розклад пішохідних екскурсій виглядає наступним чином:

  • 5 січня – 17:00
  • 6 січня – 12:00
  • 26 січня – 17:00
  • 27 січня – 12:00
  • 28 січня – 17:00
  • 29 січня – 17:00
  • 30 січня – 12:00.

«Маршрут стартуватиме з однієї з «фортець» протестувальників – Будинку профспілок, де нині розміщено Інформаційно-виставковий центр Музею Майдану. Відвідувачі побачать ізсередини відновлений Будинок профспілок, який свого часу мало не перетворили на приміщення для приватних розважальних закладів», – зазначили  Музеї.

Біля постійної експозиції «Назустріч свободі» відвідувачів зустріне екскурсовод Вікторія Бойко, котра покаже артефакти тих подій, потім поведе до стели майдану Незалежності, та виставки «Століття нескорених». У ній автори пропонують по-новому глянути на історію легіону УСС, добу УНР, Холодний Яр, УПА, повстанців у таборах ГУЛАГу, дисидентів, Революцію на граніті, Помаранчеву революцію, Революцію Гідності та запрошують відвідувачів знайти паралелі між подіями давнини та Євромайдану.

Кожен учасник екскурсії пройде алеєю Героїв Небесної Сотні, повз народний меморіал неподалік від каплиці архистратига Михаїла та українських новомучеників.

Центральним об’єктом екскурсії є ліхтарний стовп, на якому збереглися сліди від куль під час подій 18–20 лютого 2014 року.

На сайті Музею можна замовити окремі екскурсії англійською, французькою та польською мовами.

Нагадаємо, нещодавно у Києві запрацював перший Туристично-інформаційний центр міста.

Фото: unsplash