У Центрі вакцинації люди віком 60+ можуть отримати щеплення препаратом Pfizer.

Про це повідомили на офіційному порталі КМДА.

Валентина Гінзбург, директорка Департаменту охорони здоров’я, наголосила, що щеплення проти COVID-19 у Центрі вакцинації на базі МВЦ нараз можна зробити виключно за попереднім записом у системі helsi.me.

Це зокрема стосується і тих, хто вирішив щепитися вакциною CoronaVac, і осіб віком 60+, які виявили бажання вакцинуватися Comirnaty виробництва Pfizer-BioNTech, і тих, хто згодом зможе обрати препарат Moderna.

«Я закликаю киян записатися на вакцинацію та прийти у конкретно визначений час, щоб не наражати себе на небезпеку теплового або сонячного удару у чергах. І нагадую, що можливість щепитися вакциною Comirnaty у Центрі вакцинації проти COVID-19 надається лише людям, старшим за 60 років», – наголосила директорка Департаменту.

«Валентина Гінзбург пояснила, що наразі киян, які хочуть вакцинуватися Comirnaty виробництва Pfizer-BioNTech, більше, ніж вакцин, розподілених столиці Міністерством охорони здоров’я України. Тож підхід до її використання наразі має бути виваженим: у першу чергу її має вистачити на ревакцинацію цільових груп, а далі – на вакцинацію людей 60+, що Міністерство охорони здоров’я визначило пріоритетною групою», – додають в релізі.

До слова, обрати зручний пункт вакцинації можна за посиланням.

Записатися на щеплення у Центрі вакцинації проти COVID-19 на зручний час можна тут.

Обрати вакцину та записатися на зручний час щеплення в Центрі вакцинації проти COVID-19  можна тут.

«Запишіться самі та допоможіть зробити це старшим родичам, сусідам, знайомим, якщо вони не можуть користуватися інтернетом. Якщо ж у людини немає можливості звернутися за допомогою до близьких, вона завжди зможе звернутися до свого сімейного лікаря. Повірте – 3 хвилини витрачені на онлайн-запис можуть навіть врятувати життя, коли йдеться про години очікування в черзі під палючим сонцем у спеку понад 30 градусів», – зазначила Валентина Гінзбург.

До слова, сьогодні, 16 липня, у МВЦ виник скандал через те, що киян нібито не хочуть щеплювати Pfizer. Довелося навіть викликати поліцію.

Фото: КМДА