На територіях Південного, Північного та інших міських кладовищ триває розмінування.

Міська влада просить киян утриматись від відвідування кладовищ на період дії воєнного стану, зокрема, під час поминальних днів. Про це йдеться у розпорядженні Київського міського голови № 205.

На територіях Південного, Північного та інших міських кладовищ і колумбарію триває виявлення та знешкодження вибухонебезпечних предметів

Лише після завершення робіт із виявлення та знешкодження вибухонебезпечних предметів стане можливим, з урахуванням правового режиму воєнного стану, благоустрій і очищення територій міських кладовищ, вказують в КМДА.

Повідомляється, що Департаменту муніципальної безпеки КМДА доручено вжити заходи для запобігання надзвичайної ситуації, а в разі потреби – провести першочергові заходи з ліквідації її наслідків.

Роботи з розмінування тривають на околицях Києва та в Київській області. Тому міська влада знову нагадує киянам, що відвідувати ліси, лісопаркові зони та інші місця відпочинку на природі поки що небезпечно! Наголошуємо, всі міни та боєприпаси, які не розірвалися, становлять смертельну небезпеку! Тож необхідно дотримуватися низки правил, щоб зберегти життя” — йдеться в повідомленні.

Як ми писали, Кличко знову попросив не повертатися до Києва.

В МВС оцінюють, що розмінування Київської області може тривати 1,5 роки.

Фото: Фейсбук