Тепер Ілля Кива обіцяє екс-науковому керівнику посаду міністра освіти.

Наукового керівника народного депутата від «Опозиційної платформи — За життя» Іллі Киви Володимира Гурковського, який допомагав йому із дисертацією, звільнили з роботи. Про це Кива розповів журналістам hromadske.

«Хтось просто через свою самозакоханість брудно відіграється на наукових керівниках, на тих людях, які дали мені можливість захистити дисертацію. Вони просто виконували свою роботу», — сказав депутат.

Ілля Кива уточнив, що звільнили його наукового керівника сьогодні, 28 квітня.

«Я йому сказав, щоб він не переймався. Прийдемо до влади — зроблю міністром освіти», — додав Кива.

До слова, науковим керівником Киви був Володимир Гуровський. Вказується, що він працює першим заступником директора Всеукраїнської громадської організації “Центр досліджень проблем публічного управління”.

Нагадаємо, напередодні нардеп «Опозиційної платформи — За життя» Ілля Кива захистив кандидатську дисертацію. Захист відбувся 26 квітня в Інституті підготовки кадрів Державної служби зайнятості. На ньому були присутні невідомі молодики, які не пускали на захід журналістів.

Згодом  з`ясувалося, що в дисертації Киви є підроблені довідки і брехня про виступи на наукових конференціях.

До слова,науковий ступінь кандидата наук надалі може присвоїти Міністерство освіти та науки. Якщо це відбудеться, то Кива зможе отримувати надбавку до зарплати в розмірі 15%.

Фото: facebook