TARYAN Group пропонує спорудити там новий урядовий квартал.

Єдине місце у Києві, де ще можна побудувати новий урядовий квартал – це промзона між станціями метро “Теличка” та “Видубичі”. Так вважає засновник девелоперської компанії TARYAN Group Артур Мхітарян, який презентував на своїй сторінці у Facebook проект відповідної забудови.

За словами Мхітаряна, побудувати комплекс Kyiv-city можна без державної допомоги. Проект уже має потенційних інвесторів – переконує забудовник.

Майбутній діловий район передбачає створення не тільки адміністративних комплексів, бізнес-центрів, IT кластерів, але і парків, культурних і освітніх об’єктів, нової концертної арени і приголомшливої набережної з пристанню. Тут можна створити новий урядовий квартал, що розвантажить історичний центр міста від нескінченних пробок” – йдеться у дописі.

Я убежден, что каждый человек стремится изменить мир и хочет оставить после себя что-то очень важное и значимое для…

Опубліковано Artur Mkhitaryan Понеділок, 6 липня 2020 р.

Якщо TARYAN Group не дадуть повністю забудувати промзону, її забудують інші, але зроблять це вкрай хаотично – вважає Артур Мхітарян. Бізнесмен закликав президента звернути увагу на його проект.

Нагадаємо, раніше про Kyiv-city вже говорив президент Зеленський. Глава держави бажає перемістити свій Офіс у новий урядовий квартал, однак про його майбутнє місцезнаходження Зеленський не повідомляв.

Фото: скріншот