Виступ має відбутися 16 листопада.

Попри заборону на виступи на території України, в інтернеті досі продаються квитки на концерт російського репера Моргенштерна в Києві. Про це повідомляє Kyiv Media.

Виступ, як і раніше, запланований на 16 листопада в «Палаці Спорту», ціна квитків — від 690 до 4490 гривень.

Продаж квитків на київський концерт триває щонайменше на одному популярному інтернет-магазині, хоча на деяких інших він вже недоступний. Придбати білети на Моргенштерна можна не лише на виступ в Києві, а, наприклад, і в Харкові.

Хоча нещодавно Мінкульт повторно заборонив Моргенштерну виступати в Україні: за поданням Служби безпеки відомство повторно внесло співака до переліку осіб, які становлять загрозу національній безпеці.

Нагадаємо, кілька тижнів тому у продажу з’явилися квитки на концерти Моргенштерна у Києві, Запоріжжі й Харкові.

Юристи російського репера Моргенштерна не бачать перешкод для його виступу в Україні, хоча ще на початку року СБУ включила співака в список осіб, що представляють загрозу національній безпеці. За словами адвокатів, внесення Моргенштерна у «чорний список» не означає заборони на в’їзд на територію країни.

В інтерв’ю Гордону Моргенштерн заявив, що СБУ помилилася з оформленням заборони на в’їзд. Мовляв, до «чорного списку» внесли Алішера Валєєва, хоча по паспорту він — Алішер Моргенштерн.

Нагадаємо, Моргенштерн заявляв, що вважає президента Росії Володимира Путіна «красавчіком». Востаннє Валєєв був на території України півтора роки тому, коли давав концерт в Одесі. Тоді його виступ співпав із трауром через пожежу, в якій загинули люди: зі сцени артист висміяв траур за загиблими, і назвав його «показухою».

Фото: Фейсбук