Кінцева вартість квартири у 4 рази перевищила стартову.

Платформа для угод з нерухомістю Propy за криптовалюту продала квартиру у Києві на NFT-аукціоні. Про це повідомляє «Нерухомі».

Аукціон з продажу відбувся 8 червня. На ньому було продану однокімнатну квартиру з ремонтом і всіма необхідними меблями у Святошинському районі столиці. Власник квартири – засновник хедж-фонду Arrington XRP Майкл Аррінгтон.

Нерухомість продавали за криптовалюту Ethereum, що нині є другою за рівнем капіталізації після Bitcoin; стартова ціна лота склала 7,81 ETH (близько $20 тисяч). Протягом 24-годинних торгів ціна зросла до 36 ETH – у еквіваленті $93,4 тисяч. Хто став новим власником нерухомості, поки невідомо.

Видання зазначає, що в 2017 році цю квартиру продав Арінгтону Марк Гінзбург, киянин, який проживає в Нью-Йорку, внучатий племінник одного з найбагатших забудовників Києва, Льва Гінзбурга. На той час це була перша угода на українському ринку нерухомості, оплата за яку проводилася у криптовалюті. Тоді за цю квартиру засновник TechCrunch заплатив 215,5 ETH, що за курсом на той час становило близько $60 тисяч.

Фото: TechCrunch