Пухнаста намагається щоночі потрапити у під'їзд і чекає господарів під дверима квартири, в якій колись жила.

Таку зворушливу історію про віддану кішку та не дуже відданих господарів розповіли кияни у Facebook.

У Києві по вулиці Туполєва (Святошинський район) жінка продала квартиру і з’їхала, залишивши свого вихованця просто на вулиці. Красива, молода, ласкава, чистенька кішечка! Вона щоночі намагається потрапити в під’їзд, піднімається до квартири в якій недавно жила зі своєю господинею, і спить на килимку біля дверей. Чекає! Вона чекає, що її все таки забере господиня”, – йдеться в розповіді.

У соцмережі також розмістили світлини із кішкою, яка спить на килимку під дверима квартири, в якій колись мешкала. Кияни закликають господарку кішки повернутися і забрати кішку.

Хочеться щоб господиня схаменулася і повернулася… Ці маленькі створіння сприймають нас, як свою сім’ю“, – говориться в дописі.

У коментарях кияни також засумнівалися у правдивості інформації та почали вимагати назвати точну адресу. Авторка допису відповіді не надала. А дехто вважає, що тварина втекла з нової квартири на колишню, оскільки прив’язалась до своєї першої домівки.

Тим не менш, якщо ви бачите  домашніх котів та собак, що опинились на вулиці – спробуйте розшукати господарів, а також зврнутися за порадами по догляду до ветеринарів та зоозахисників. Зокрема, таку підтримку можуть надатим у київському притулку “Сіріус“.

Нагадаємо, нещодавно ми писали, що у Києві шукають нових господарів для песиків Ірми та Ремі.

Фото: Фейсбук