Тепер же жінка планує відремонтувати зрешечену хату і посадити город.

Марія Юхимівна з Горенки не покинула свого песика Боню, коли для собачки не знайшлося місця під час евакуації з-під обстрілів рашистів. Про це йшлося в сюжеті “ТСН”. 

За словами жінки, вона закутувала Бон хусткою, щоб тварина не постраждала від звуків обстрілів, які у селі Горенка з початку російського вторгнення не закінчувалися. Крім того, частини снарядів прилітали у двір Марії Юхимівни.

Kyiv Media

Коли ж їй запропонували евакуюватися, бабусі довелося залишитися, адже для собачки в автобусі місця не знайшлося. Жінка каже, що вони весь час ховалимся у підвалі.

“Вона мені як дитина і мені її так шкода. Адже вона розумна. Коли все вибухало, то Боня ховалася біля мене, а коли я плакала, то вона мене заспокоювала”, – пояснила Марія Юхимівна. За час окупаціїї 4-річна Боня навіть посивіла.

Kyiv Media

Наразі жінка разом з собакою навчається жити у тиші, проте очі все одно у сльозах, адже на Донбасі воює її онук Олександр, дружина якого разом з донькою виїхала за кордон. За словами бабусі, її тішить, що вціліла хата, хоча й стеля у будинку у величезних дірках від снарядів. Тому жінка планує відремонтувати хату та посадити город. “Мені землі жалко. Хай отакий бур’ян буде? Не хочу я”, – пояснює бабуся.

Kyiv Media

Вона каже, що зараз разом з іншими мешканцями чекає на блага цивілізації та спостерігає, як відновлюють її село.

Фото: скріншоти