Також завдяки чат-боту можна буде повертати раніше придбані квитки.

«Укрзалізниця» сьогодні, 12 січня, запустила перший власний чат-бот у Viber та Telegram, за допомогою якого можна купити квиток на поїзд. Про це повідомляє прес-служба УЗ.

Зазначається, що також у чат-боті доступні функції: замовлення харчування під час поїздки, повернення придбаних квитків, інформування про прибуття, запізнення, номер колії та ін. Наразі поки можна замовити квитки на поїзди Інтерсіті+.

“Оплата за квитки може бути здійснена безпосередньо у боті без “редіректу”, для цього можливо прив’язати платіжну картку в електронному гаманці, а також використовувати Google Pay, Apple Pay та Viber Chatbot Payments”, – зазначили в УЗ.

Бот розмовляє трьома мовами – українською, англійською та російською. Окрім довідкової інформації є можливість зворотного зв‘язку. 

Проект створено у співпраці з Visa та Middleware на базі технології Corezoid Hyperautomation Engine. 

Компанія Middleware вперше у світі інтегрувала технологію оплати у чат-боті в месенджері за допомогою токенів Visa. Технологія використання токенів робить платежі у чат-боті ще більш безпечними та простими”, – додали у прес-службі перевізника.

Придбати квитки на подорожі залізницею за допомогою бота можна тут – https://vb.me/ukr_railway.

Фото: УЗ