Ялинка у Києві цьогоріч буде прикрашена на тему народження Ісуса.

Про це розповів президент Folk Ukraine, організатор новорічного свята на Софійській площі у Києві Ігор Добруцький в ефірі програми “Київ. Вголос” на “Радіо Київ – 98 FМ”.

За його словами, ялинку збираються прикрасити за тематикою Різдва, з шопкою, вертепом та історією народження Христа. Навколо ялинки зроблять пано, де зберуть 38-м героїв зі святого сімейства.

“Над ялинкою буде знову таке велике шатро, купол із ілюмінацією десь в 60 метрів в діаметрі. Це буде дуже затишно.Різдвяні мелодії також додадуть атмосфері цій святій місцині”, – розповів Добруцький.

Аби не створювати натовпу на Софіївській Площі, резеденцію з різними атракціями перенесли за місто. Там, гостей зустрічатиме казковий чарівник Доброчар, який цьогоріч стане українським Сантою.

За легендою він науковець та охоронець природи. Тож, на новій локації можна буде побачити колекції метеоритів та телескопи Доброчара, походити пекарнями та науковими лабораторіями та дізнатися як виготовляють іграшки зі скла.

“В нас з’явився новий герой Доброчар. Для нього відвели майже 800 кв м площі, де й буде резиденція. Її розташують за Житомирською трасою. Також там влаштують фестиваль ілюмінації, де буде безліч фотозон і там можна буде зупинитися”, – підсумував організатор свята.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що ялинку-2022 у Києві прикрасять 20 тисяч іграшок.

Фото: facebook