12-річний Марк Гриценко хоче стати олімпійським чемпіоном.

У Києві відбувся міжнародний юнацький турнір зі стрибків у воду, в якому змагалися представники чотирьох країн — України, Сербії, Болгарії і Грузії. Про це йшлося в матеріалі «Київ. NewsRoom» на телеканалі «Київ».

У заключному виді програми хлопці стрибали з семиметрової вежі. Усі вісім стрибків (п’ять обов’язкових і три довільних) найкраще виконав киянин Марк Гриценко.

Хлопець каже, що не боїться стрибати складну програму і має олімпійську мету. Орієнтирами серед дорослих для Марка є олімпійський чемпіон з Великої Британії Том Дейлі і лідер чоловічої збірної України Олексій Середа.

За традицією, після церемонії нагородження Гриценко вмочив медаль у воду басейну, аби це було не останнє його золото.

«Коли мама купила аболнемент в спортклуб, то ми ходили, і я кожен день ставав на борт і хотів стрибнути. Мама сказала, шо мене можуть віддати на стрибки в воду. Тепер мені дуже подобається цей вид спорту» — розповів журналістам Гриценко.

«Головне, щоб була можливість вивести його на міжнарордні змагання. Бо з Олексієм Середою ми просиділи без змагань, не було часу обкатати складну прграму, яку ми мали. Сподіваємося, час зміниться, ковіда не буде і ми будемо в нормальному стані змагатися» — розповіла головна тренерка нашої збірної Тамара Токмачова.

А в жовтні у Києві завершився юнацький чемпіонат України зі стрибків у воду.

Фото: скріншоти