Андрій Шевченко запевняє, що його штаб хотів продовжити контракт, але УАФ не пішла назустріч.

Українська асоціація футболу відправляла лист колишньому головному тренеру збірної України Андрію Шевченку про зустріч 2 серпня з метою переговорів про продовження контракту. Про це заявив генеральний секретар УАФ Юрій Запісоцький в інтерв’ю програмі «Великий футбол».

Нагадаємо, Андрій Шевченко перед матчем проти Франції 3 вересня дав прес-конференцію, у якій розповів, що пішов зі збірної лише тому, що термін дії його контракту завершився, а новий йому не запропонували і фактично переклав всю відповідальність за розрив зі збірною на УАФ.

Натомість в асоціації запевняють, що комунікація із Шевченком щодо продовження контракту відбувалася «усіма можливими шляхами». В тому числі було надіслане запрошення на переговори.

«30 липня я мав особисту розмову (із Шевченком – ред.). Сказав йому, що у тих умовах, що зараз, 31 липня, нам потрібно оформити рішення про закінчення контракту і відповідне звільнення його та тренерського штабу. Але оскільки я знав, що 2-3 серпня у нього запланована зустріч з президентом УАФ, відповідно, ми могли укласти нові контракти на умовах, які оговорять та погодять. На це Андрій Шевченко погодився і сказав: «Роби все, що необхідно за законом та вважаєш за потрібне, 2-3 серпня зустрінемося і обговоримо умови пролонгованого контракту» — сказав Запісоцький.

Запісоцький каже, що УАФ підготувала листа, у якому вказувалася дата зустрічі із екс-тренером щодо пролонгації контракту.

«Крім телефонних розмов, звичайно, виконувалася і юридична частина. Було надіслано Андрієві Шевченку за адресою, яка вказана способом комунікації та його місцем знаходження, лист про зустріч, закінчення контракту та обговорення нового. Крім того юристу, що представляв його інтереси упродовж останніх п’яти років у період дії контрактів з УАФ, було надіслано лист засобами електронного зв’язку. Тобто, з нашого боку усе було виконано» — зазначив він.

Зустріч між Шевченком і Павелком 2 серпня з неназваних причин не відбулася, і ще 1 серпня Шевченко оголосив про свій відхід. Запісоцький каже, що після цього в УАФ почали терміново шукати новий тренерський штаб.

На запитання про те, скільки Шевченко заробив за час роботи в збірній, представник УАФ відповів:

«Чи заробив Шевченко 400 мільйонів гривень за п’ять років? Я не підтверджую і не спростовую це абсолютне число, але десь воно відповідає в загальних рисах».

Додамо також, що Шевченко прозоро натякнув ЗМІ на можливий конфлікт з Павелком.

«Після чемпіонату Європи ми прийняли рішення продовжити контракт, зробити пролонгацію з національною командою. По приїзду в Київ я зустрівся з президентом Павелком, де я йому про це повідомив. Він відповів, що не готовий зараз обговорювати цей момент, тому я полетів у відпустку. Я зустрівся ще раз з ним на фіналі чемпіонату Європи — розмови про пролонгацію не було. 30 липня закінчився мій контракт, тому я повідомив про це в соцмережах. Ні в якому разі я не говорив про те, що йду, я тільки оголосив усім, що мій контракт закінчився» — зазначав Шева на прес-конференції.

Також він додав, що нині з Павелком майже не спілкується.

«Думаю, що і вболівальники, і журналісти повинні знати про ті процеси, які проходили. Я вітав дочку Андрія Васильовича з днем народження, ми спілкувалися по телефону. Зараз у нас контактів немає — ні дзвінків, ні смс. СМС було — це побажання в подальшій кар’єрі» — додав екс-наставник збірної.

Примітно також, що Шевченко і Павелко відвідали матч Україна-Франція (1:1) і дивилися його у різних ложах. При цьому Шевченко є кумом Павелка. Легендарний футболіст у 2001 році хрестив доньку майбутнього глави УАФ Анастасію.

Нагадаємо, останнім матчем під керівництвом Андрія Шевченка для збірної України став поєдинок з англійцями у чвертьфіналі ЄВРО-2020, який був програний з рахунком 4:0. Новим в.о. головного тренера збірної України став Олександр Петраков.

Фото: Фейсбук