Євген Клопотенко закликав світових блогерів побільше знімати відео про Україну, щоб допомогти у війні.

Український кулінарний експерт Євген Клопотенко став лауреатом премії World Influencers and Bloggers Awards 2022, церемонія нагородження якої відбулася 18 травня в Каннах. Про це він повідомив на своїй сторінці в Instagram, оприлюднивши відео, зняте під час нагородження.

Тут знакове не те, що у мене є нагорода. Тут знакове те, що сторінка в Instagram про українську кухню отримала світову премію. Що це означає? Українська культура ще глибше вписується в контекст світу. І це однозначна перемога української гастрономії на світовому рівні. Офіційна. А я так собі – більше інструментик, який допомагає цьому статися“, – прокоментував нагородження Клопотенко.

Кулінарний експерт під час виступу звернувся до колег-блогерів, нагадавши, що вони можуть підтримати Україну, просто розповідаючи про неї.

Нехай тревел-блогер розповідає про українські міста. Фешн-блогер – про українських дизайнерів. Цього вже буде достатньо. Просто тримати інформаційно Україну у фокусі” — висловив сподівання Клопотенко.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Ievgen Klopotenko (@klopotenko)

Зауважимо, що крім Клопотенка, світову премію блогерів World Influencers and Bloggers Awards 2022 отримав кіт-блогер Степан, який через війну змушений був виїхати з рідного Харкова до Франції. Про це повідомила його власниця.

Степан став справжньою зіркою вечора і позував для папараці в метелику кольорів прапора України. Вручала статуетку господині кота співачка Санта Дімопулос. На премії він також вперше зустрівся із популярним TikTok-блогером Хабі Леймом.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Степан (@loveyoustepan)

Інфлюенсеркою року в галузі маркетингу стала українка Євгенія Гордієнко — вона це підтвердила в сторіз у своєму Інстаграмі.

Також нагороду отримав ще один український блогер — ІТ-фахівець, співвласник медіахолдингу Parlament Media Group, співвласник криптобіржі Coinsbit, власник $180 млн статків Микола Удянський.

Клопотенко та Удянський

Церемонія нагородження блогерів та інфлуенсерів з усього світу відбулася 18-19 травня у готелі Martinez у Каннах.

Фото: соцмережі