Одну з головних ролей зіграв Тарас Цимбалюк.

Відео опублікували на офіційному ютуб-каналі режисера Джоні Київський.

Так, у мережі з’явився офіційний трейлер кіноальманаху  про опір українців під час повномасштабного вторгнення російських загарбників. Режисером фільму виступив Джоні Київський, одну з головних ролей виконав Тарас Цимбалюк.

Фільм складається з 7 новел заснованих на реальних подіях, які висвітлюють окремі аспекти війни: героїзм збройних сил України, воєнні злочини росії, трагедію дитини, сім’ю якої вбила росія.

Окрема увага у фільмі звертається на питання колаборації деяких іноземних політиків та бізнесменів із російським агресором. Багато хто йде на поступки через дешеву російську нафту, криваву нафту.

“Вартість російської нафти вимірюється не в доларах, євро чи рублях. Вона вимірюється життям українців”, – зазначив режисер фільму Джоні Київський.

У фільмі зіграли – Микола Валівоць, Дар’я Легейда, Тарас Цимбалюк, Михайло Войчук, Андрій Твердак. Саундтреком до фільму стала вже відома у всьому світі композиція “Ой у лузі червона калина” у виконанні українського гурту The Hardkiss. Прем’єра фільму відбудеться у 2022 році.

Фото: Ютуб