Альтанка має стати центральним елементом парку.

Про це повідомили у Деснянській райдержадміністрації.

Парк за адресою проспект Володимира Маяковського, 5, побудований фактично “з нуля”.

Зараз тривають роботи біля третьої водойми, яку минулого року розчистили. Зокрема, влаштовують пішохідні та велосипедні доріжки, встановлюють лави та урни, готують площі під газон. Також у парку передбачено полив та освітлення. Одним із центральних елементів цієї частини парку стане альтанка, оформлена в кримсько-татарській стилістиці. Шпиль та ліхтар буде виконано із відповідними стилістичними елементами, а на підлозі буде зображено орнамент, розглядається кілька варіантів такого оздоблення“, – зазначили в РДА.

Цього року також продовжиться капремонт Липової алеї – скверу між будинками по просп. Маяковського, 15-Б та вул. Бальзака, 14. Планується завершити влаштування доріжок із ФЕМ, велодоріжок, встановлення урн та лав.

Планується збудувати пандус та відремонтувати сходи. Під час першої черги капремонту були прокладені трубопроводи поливо-зрошувальної системи, цього року передбачено будівництво насосної станції та підключення поливу“, – повідомили в Департаменті.

Ззагальна площа скверу 2,4 га. Перша черга капремонту Липової алеї охопила 1,4 га – від центральної клумби до вулиці Бальзака. Крім доріжок та елементів благоустрою тут було влаштовано освітлення у центральній частині скверу. Поруч із Липовою алеєю по вулиці Ніколаєва збудовано дитячий майданчик з гумовим покриттям.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про облаштування майже півкілометра велодоріжок від Виґурівщини до Троєщини.

Фото: Фейсбук