Воєнний злочинець на чолі рф нібито ще не визначився з подальшими діями.

Російське видання «Медуза» з посиланням на джерела в адміністрації президента рф пише, що керівництво росії остаточно змирилося з тим, що Київ взяти не вдасться.

Одразу три джерела видання нібито заявили, що узяти Київ тими силами, які від початку задіяні в “спецоперації” точно не вийде.

На думку вказаних джерел нині найбільш імовірною метою Кремля буде завоювання Донбасу. Невдачами на фронті ці джерела також пояснюють “зрадницьку” риторику учасників переговорів від рф в Стамбулі (після яких було заявлено про скорочення бойових дій на київському та чернігівському напрямках).

Крім того, співрозмовники «Медузи» стверджують, що наприкінці березня урядовці представили путіну міркування про стан російської економіки. Згідно з цими документами, за словами одного з джерел, «хоч якось нормально жити країна під такими санкціями не зможе».

Разом з тим, на думку джерел, путін ще не ухвалив остаточного рішення про те, що робити далі. На нього, мовляв, намагаються впливати декілька груп наближених, з яких війну “до останнього” підтримують глава Чечні Кадиров і спікер Держдуми Володін.

Крім того, в Кремлі досі не визначилися з тим, як подати населенню сам факт мирних переговорів з Україною та нібито готуються до неминучого падіння рейтингів влади у зв’язку з цим — вказують джерела.

Фото: Радіо Свобода