Кличко попросив не вставляти палки у колеса, нехтуючи інтересами киян.

Про це у соціальних мережах написав київський міський голова Віталій Кличко.

«Друзі! Тут деякі «політики» або не володіють інформацією, або вправляються в маніпуляціях. І думають, що в них це виходить блискуче, а насправді – недолуго. Тому хочу зазначити: краще працювати, а не спекулювати! Зокрема, пролунали заяви, нібито міська влада не може добудувати розв’язку на Дарницькому мосту. Так! Не може. За законом!», – наголосив мер.

Він пояснив, що об’єкт, що майже 20 років не введений в експлуатацію, перебуває на балансі «Укрзалізниці» і відомство вже кілька років, незважаючи на всі звернення столичної влади, не передає об’єкт місту.

Так само, як не передають у власність громади, зокрема, Гостиний двір, будинок Сікорського чи цех №5 заводу «Більшовик».

«І не займайтеся політиканством! А візьміть і нарешті побудуйте Велику кільцеву дорогу навколо столиці, яка зніме транспортне навантаження, зі столичних доріг та мостів», – підсумував очільник міста.

Зазначимо, заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко заявив, що держава візьме участь у будівництві транспортної розв’язки на Дарницькому мосту.

Фото: КМДА