Протягом доби, 30 квітня, електромонтери ДТЕК повернули світло для 3072 родин на Київщині, централізоване водопостачання відновлене у 119 населених пунктах, газу - у 6.

Про це повідомляє Київська обласна військова адміністрація.

Так, повінстю відновлено електропостачання у селі Осовець у Вишгородському районі та частково заживлено Бучу, Ірпінь, Гостомель, Макарів, Бородянку, Бишів.

Крім того енергетики заживили склозавод в Гостомелі. Його мережі – один з елементів електроживлення, що дасть змогу подати напругу на інші соціально-важливі об’єкти у місті.

Станом на 1 травня повністю або частково відновлено надання послуг з централізованого водопостачання у 119 населених пунктах Київщини. Через відсутністьелектропостачання залишаються без централізованого водопостачання лише 4 населених пункти Іванківської громади: с.Джерела, с.Кухарі, с.Варівськ, с.Олізарівка.

Також протягом доби в області відновлено розподіл газу у 6-ти населених пунктах. Розпочали перші пуски газу у селі Забуччя Ірпінської громади, продовжувалося відновлення послуги у місті Ірпінь та селах Горенка і Дмитрiвка. 

Аварійно-відновлювальні роботи системи газопостачання та підготовчі роботи до відновлення у селі Мощун тривають.

Без газопостачання залишається лише 2 населених пункти Бучанського району – села Мощун та Почепин.

Повністю відновлений газ у 118 населених пунктах Броварського, Вишгородського, Фастівського та частково Бучанського районів.

Фото: Телеграм