Під час прибирання території будиночки всього лиш перенесли на кілька метрів - до паркану. Будиночки утепленні - у них проживають шестеро кошенят.

На вулиці Василенка неподалік станції метро Берестейська під час прибирання змістили котячі домівки. Ці домівки підготовлені для зимового життя 6 кошенят. У соціальних мережах поширювали інформацію, що будинки були зруйновані. Про це йшлося в ефірі програми “Київ. Newsroom” на телеканалі “Київ”.

За словами мешканців, будинки були знесені зі свого місця, але вони їх переставили назад. “Будиночки не зруйнували, вони їх підгорнули ближче до паркану. Але ми їх повернули на місце. Коти ж наші, куди ж подітися. Тут котів годують постійною Вони їдять більше за мене”, – розказав місцевий мешканець Святослав.

Kyiv Media

Проте деякі мешканці вважають, що місце для кошенят могло б бути більш доглянутим. “Прибиральники тут навели порядок скрізь. Я думаю, що згідно до санітарних норм вони все зробили правильно. Те, що за ними треба слідкувати, тут постійно з’являються кошенята. В будь-якій цивілізованій країні це все виглядає більш доглядуним”, – зазначив Володимир.

На разі будиночки стоять на місці і зооволонтери продовжують годувати кошенят.

Фото: Київ ТБ