У школі номер 221 побилися кухарі з прибиральницею. На кухні планували повторно використати котлети, а прибиральниця вважала це неприйнятним.

Про це повідомляє Київінформ.

18 січня під час обіду сталась сварка між прибиральницею та кухарями. На кухні планували повторно використати котлети, а прибиральниця вважала це неприйнятним. Між працівниками виникла словесна перепалка, що згодом переросла у бійку. В цей час у їдальні знаходились учні молодших класів, які стали свідками цього інциденту.

Пізніше для урегулювання конфлікту прибула директор школи, проте їй не одразу вдалось заспокоїти розлючених кухарів. Розмова на підвищених тонах відбувалась на очах в батьків, що чекали на дітей.

Директор школи відмовилась викликати поліцію.

Батьки, в свою чергу, стривожені якістю харчування дітей у цьому навчальному закладі та замовчуванням проблем.

Нагадаємо, з 1 січня навчальні заклади України перейшли на нове меню харчування. Оновлене меню для шкільних їдалень має перелік із 160 страв. У ньому обмежено кількість солі та цукру, жирів рослинного й тваринного походження та субпродуктів. Натомість збільшено кількість споживання молока та кисломолочних продуктів, м’яса, риби, свіжих овочів і фруктів.

Фото: Google