Нацбудинок органної та камерної музики визначився із підрядником - ТОВ Укрспецреставрація.

Компанія підрядник готовий зробити ремонт до 31 грудня цього року.

Як повідомив у своєму Facebook адвокат Масі Найем, який займається юридичним супроводом коштів меценатів, Національний будинок органної та камерної музики визначився із підрядником, який буде виконувати протиаварійні роботи.

Компанія підрядник – ТОВ Укрспецреставрація, який готовий зробити роботи за 19 378 371 грн. В термін до 31 грудня 2021 року.

Кошторис робіт був визначений в розмірі 21 909 840, тобто підрядник зробить це дешевше.

Вся сума підряднику буде сплачена з грошей благодійників.

Серед них – Rozetka, Monobank, SD Capital, Альфа-Банк Україна, Ajax Systems, SAGA Development, Нова пошта, Dragon Capital, Taryan Group, Райффайзен Банк, ПУМБ, ENSO, Група Компаній “Автострада”, Епіцентр, Blackshield Capital, Smile Development, Айбокс Банк, Arricano, КАН девелопмент.

До слова, раніше Мінкульт обіцяв, що відновлення костелу святого Миколая почнеться у жовтні.

На реставрацію костелу, станом на 17:00 14 вересня, були пожертвували 15,7 млн гривень приватним бізнесом та киянами.

Сьогодні католики нагадали Ткаченку, що Костел святого Миколая ще досі не почали ремонтувати після пожежі.

Нагадаємо, пожежа в костелі святого Миколая у Києві сталася 3 вересня близько 10-ї вечора на площі 80 квадратних метрів. На відновлення костелу лише всередині потрібно мінімум 75 мільйонів гривень. Два роки тому з храму почали обсипатися та падати скульптури: тоді на ремонт фасаду не виділили 72 мільйони гривень. Цього року через гальмування тендерів на ремонт зовнішнього оздоблення досі не дали 150 мільйонів.

Парафія костелу просила Міністерство культури та президента предати їй храм на відновлення, а Ткаченко натомість не був впевнений, що у католиків буде достатньо коштів. Згодом Кабмін пообіцяв це зробити до літа 2022-го.

Тим часом, КМДА вимагає від Мінкульту включити своїх представників в групу контролю за відновленням костелу.

Фото: Фейсбук