Для цього без жодного рішення Київради змінили цільове призначення земельної ділянки.

На місці спортивно-оздоровчого комплексу «Акваріум» біля озера Біле (Оболонський район) може з’явитися однойменний житловий комплекс з трьох 28-поверхівок. Власникам спортцентру вдалося змінити цільове призначення землі, повідомляє Facebook-спільнота «Озеро Біле — Оболонська Січ».

Комплексом «Акваріум» володіє ТОВ «ІНТЕРСПОРТ», яка належить співвласникам Dream Town Гаріку Корогодському та Олександру Меламуду.

Компанія «ІНТЕРСПОРТ» володіє лише будівлею спортклубу, а землю під ним за адресою проспект Героїв Сталінграда, 45, орендує у міста (термін оренди спливає у 2028 році).

За даними оболонських активістів, Корогодський і Меламуд ще в лютому 2017 року повідомили про намір знести спорткомплекс і побудувати на його місці ЖК «Акваріум» з трьох багатоповерхівок. Тоді це не вдалося зробити начебто через невідповідне цільове призначення ділянки.

Фото-візуалізація ЖК «Акваріум»

Нині, як повідомляє спільнота, ТОВ «ІНТЕРСПОРТ» змінила цільове призначення. Для цього компанія написала відповідний запит у Геокадастр, який підтримав Департамент земельних ресурсів КМДА.

У відповідь місцеві активісти організували ГО «Оболонська Січ», яка спробувала через ОАСК визнати протиправними дії кадастрового реєстратора. Однак суддя Нана Векуа у задоволенні позову відмовила.

Сьогодні ми писали про те, що компанії депутата «За майбутнє» знову заборонили будувати висотку над Олександрівською лікарнею.

Фото: фейсбук, my-obolon.kiev.ua