Поліцейські бачили зйомку, але нічого діяти не змогли.

У кримінальному провадженні щодо відеозйомок рекламного ролику на Софійській площі у Києві, через які була пошкоджена бруківка, слідство встановило попередні збитки у майже 50 тисяч гривень.

Про це у інтерв’ю censor.net поінформував керівник поліції Києва Іван Вигівський.

“На цю мить досудове розслідування ще триває, можемо говорити тільки про проміжні результати, тобто про встановлення попередньої суми матеріальних збитків близько 50 тисяч гривень. Остаточну суму встановить призначена експертиза”, – поінформував керівник столичної поліції.

Він уточнив, що коли планувалося знімати цей ролик, то за дозволом звернулися різні особи і до поліції, і до КМДА; але, не дочекавшись відповіді і не отримавши цих дозволів, вони приїхали і почали знімати.

“Поліцейські хоч і бачили це, навіть не уявляли, що таке можна робити без дозволу. Адже зазвичай такі питання заздалегідь погоджуються органами місцевого самоврядування. Тим паче, що за дозволом зверталися не до Головного управління, а до Шевченківського райуправління. Тому відреагували, вже коли надійшло повідомлення на “102”. І відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 296 (хуліганство) ККУ”, – зазначив він.

Керівник поліції Києва уточнив, що після відкриття справи було проведено низку певних процесуальних дій, зокрема – вилучено автомобілі, на які за рішенням суду було накладено арешт.

“До речі, водії вважали, що всі погодження вони мають, що їх ще не видали, знали лише організатори зйомок… Я також після цього дійшов певних висновків, і тепер мені доповідають про подібні зйомки”, – додав він.

Нагадаємо, уранці 10 серпня на Софійській площі Києва відбувалася зйомка з використанням екстремальних елементів. Зокрема, автомобілі дрифтували на великій швидкості серед пішохідної зони. При цьому міська влада не давала жодних дозволів на організацію та проведення цих зйомок.

Правоохоронці розпочали кримінальне провадження за ч. 2 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу. Прокуратура у рамках розслідування вилучила два автомобілі, які брали участь у дрифті.

Фото: скріншот