Сервіс доступний щодня з 08:00 до 20:00. Дзвінки є анонімними та конфіденційними.

Про це повідомила Київська міська державна адміністрація.

У повідомленні зазначили, що у Контактному центрі 15-51 з’явилась безкоштовна «гаряча лінія» допомоги для підтримки людей, які переживають посттравматичний стресовий розлад (ПТСР).

«ПТСР та гострі стресові розлади під час війни у цивільного населення – актуальна проблема, яка потребує уваги спеціалістів. Тому Контактний центр міста Києва та фармацевтична компанія «Дарниця» підписали Меморандум про співпрацю, щоб підтримати тих, хто пережив травматичні стресові події. За телефоном «гарячої лінії» дипломовані психологи допоможуть подолати стресові розлади та навчать, як упоратися з наслідками психологічної травми, адаптуватись після вимушеної зміни місця проживання, пережити втрату близької людини або родича, навчать навичкам подолання тривоги та розкажуть, як регулювати психологічний стан в умовах війни», – зазначив керівник апарату КМДА  Дмитро Загуменний.

Для того, щоб поспілкуватися з психологом необхідно:

  • зателефонувати на гарячу лінію 15-51;
  • прослухати голосове меню та обрати номер «3» для з’єднання з психологом;
  • отримати консультацію спеціаліста і роз’яснення щодо подальших дій.

Сервіс доступний щодня з 08:00 до 20:00. Дзвінки є анонімними та конфіденційними.

«Пам’ятайте, що у разі появи симптомів ПТСР обов’язково слід звернутися за допомогою до сімейного лікаря, який направить вас до фахівця із психічного здоров’я – психолога чи психіатра. Бережіть себе!» – наголосив Дмитро Загуменний.

Нагадаємо, що в Києві працює також цілодобова «гаряча лінія» психологічної допомоги за номерами: 0 800 50 12 12, 044 541 04 04, 044 541 04 05.

Фото: Фейсбук