На 16 маршрутів вже вийшов транспорт «Київпастрансу».

Конфлікт між КМДА і перевізниками, з якими розірвали договори на обслуговування деяких маршртуів, перейшов в судову площину. Про це в ефірі «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ» повідомив Ігор Моісеєнко, голова Асоціації перевізників Києва та області.

При цьому він не уточнив жодних подробиць цих судів.

Натомість Моієсеєнко зазначив, що КМДА розірвала договори з перевізниками, виявивши порушення, які, мовляв, «не тягнуть» на припинення співпраці.

«Там були такі причини, як невірно вказана інформація про пасажиромісткість автобусів, відсутня інформація про юридинчу адресу перевізника, але я багато працюю в цій сфері, і такі помилки навіть не тягнуть на технічні помилки. Договори були розірвані, зараз, я так розумію, все це переведено в судову площину» — зазначив він.

Моієсеєнко також стверджує, що на звільнені маршрути виставляють автобуси «Київпастрансу», які забирають з інших маршрутів по місту і які нібито не є резервними.

Також голова асоціації стверджує, що договори розірвали на маршрутах, де транспорт був новим і не мав критичних недоліків.

Нагадаємо, в КМДА повідомили, що із 21 маршруту, щодо яких місто розірвало договори з приватними перевізниками, 16 заміщено силами КП «Київпастранс». Це маршрути №№ 157, 177, 178, 181, 182, 523, 542, 586, 575, 151, 410, 582, 249, 514, 498 та 228.

До кінця місяця КМДА оголосить конкурс на визначення перевізників на київських маршрутах загального користування.

Фото: Фейсбук