Раніше у київському просвітницькому музеї «Мамаєва Слобода» від помер кінь - поліція відкрила за цим фактом кримінальне провадження.

Про це повідомила зоозахисна організація UAnimals, яка відслідковує ситуацію.

Коли в «Мамаєвій Слободі» наприкінці березня помер кінь – UAnimals одразу ж відреагували на ситуацію та попросили фахівців Держпродспоживслужби провести законну перевірку, щоби з’ясувати реальний стан речей та, якщо потрібно, врятувати коней.

«За інформацією від Держпродспоживслужби, під час першої перевірки фактів жорстокого поводження з тваринами службовцями не було відмічено, кормами та водою всі тварини були забезпечені. З приводу загиблого коня, тіло якого без проведення розтину було вивезене в невідомому напрямку, відкрито кримінальне провадження та ведеться слідство», – зазначили зоозахисники.

Пізніше Держпродспоживслужба повідомила, що у тварин, які залишилися в музеї, було виявлено риновірус та пневмонію. Наразі коней лікують.

Нагадаємо, у березні в музеї помер кінь Щиголь, власником якого був директор музею Костянтин Олійник. Він спростував чутки, що тварина померла від голоду – за його словами коня вбила інфекція.

Пізніше зоозахисники відреагували на ситуацію та попросили Держпродспоживслужбу провести на території музеї перевірку. Проте коли перевірка прийшла – адміністрація музею начебто відмивилась їх впускати і не дозволила зайти навіть поліції.

Фото: фейсбук