Італійці мали виступити в Києві 7 березня. Судячи з сайтів продажів квитків, їх вже було розкуплено.

Переможці «Євробачення-2021», італійський гурт Måneskin скасував великий тур Європою, включно з концертом в Києві. Про це учасники гурту повідомили у своїх соціальних мережах, виступивши з офіційною заявою.

Причиною відміни євротуру Måneskin стали обмеження через погіршення ситуації з коронавірусом. Мовляв, кожна країна висуває свої вимоги щодо кількості людей в залах, що не дозволить прийти на концерт усім, хто придбав квитки. А тому з міркувань безпеки італійці відмінили свій тур повністю.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Måneskin (@maneskinofficial)

«Нам справді дуже шкода, і ми сподіваємося, що зможемо дати вам нові дати туру якнайшвидше, не пізніше 1 березня 2022», – повідомили учасники гурту. Також Måneskin зазначили, що найближчі концерти на майданчиках просто неба таки відбудуться, але лише в Італії, зокрема на аренах: Circo Massimo (Рим), Arena di Verona (Верона)та Lignano Sabbiadoro.

Нагадаємо, італійський гурт Måneskin мав виступити в Києві 7 березня у Stereo Plaza у рамках свого європейського туру. Судячи з повідомлень на сайтах продажів квитків, їх було розкуплено. Мінімальна вартість білета складала майже 2 тисячі гривень.

Примітно, що у своїх афішах музиканти неправильно вказували назву Києва — Kiev замість Kyiv.

Фото: Фейсбук