Після образливого відео учасника гурту Муріка на адресу української мови, компанія вирішила не здавати в оренду музикантам свої локації.

Таку заяву зробила команда Svitlo Concert на своїй Facebook-сторінці.

Так, після того, як Офіс президента виключив гурт Green Grey зі списку артистів, котрі виступлять на “Олімпійському” під час концерту з нагоди Дня Незалежності, музиканти вирішли влаштувати винятково свій концерт. Він мав би відбутися відбутися на даху ЦУМу і також 24 серпня – ніби всупереч обставинам. Організатором концерту зголосилась стати компанія Svitlo Concert.

Анонс заходу ще вчора опублікував у соцмережах соліст гурту Андрій Яценко:

Проте організатори, розібравшись в усій ситуації сповна, зрозуміли, що не бажають надавати гурту для виступу свої локації.

Коли команда Svitlo Concert узгоджувала з представниками гурту цей захід, то, на жаль, не володіла повною інформацією щодо ситуації, яка склалася навколо гурту за останні декілька місяців. Отримавши ваші коментарі та запити, побачивши відео з висловлюваннями соліста Муріка, ми прийняли рішення не проводити захід на жодній з локацій, які ми орендуємо“, – заявили у компанії.

Йдеться про скандальне відео, в якому один із учасників гурту Мурік образливо висловився з приводу мовного закону та української мови.

Ми, Svitlo Concert, про мистецтво та культуру. Ми обожнюємо нашу Україну, і цим все сказано“, – резюмували організатори.

Нагадаємо, режисерка концерту на “Олімпійському” пояснила, як проводився відбір артистів.

Раніше ми повідомляли повний перелік артистів, які виступлять на концерті до 30-річчя проголошення Незалежності України.

Фото: Фейсбук