Ремонтні роботи вже почалися.

Комунальники взялись лагодити пошкоджену каналізацію, через яку підвали двох багатоповерхівок на вулиці Полковій 74 та 74А заливає нечистотами. Це триває вже кілька місяців, мешканці потерпають від смороду, побоюються шкідливих випаровувань, йшлося в сюжеті «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».

Журналісти повідомляють, що бегатоповерхівка з весни стоїть на лайні, в прямому сенсі.

«Да, воняє у нас у парадному першому, другому, третьому, не можна пройти, вообще воніща, якимсь гівном… ну, фекаліями всякими» — поскражилася мешканка будинку.

Тхне з підвалів, які переповнені каналізаційними відходами. Відходи потекли у підвали через будівництво метро, розповідають люди. Відповідальні структури ігнорують проблему, скаржаться мешканці.

Коли знімальна група спробувала спуститися у підвал, щоб пересвідчитися в проблемі, виявилося, що в ньому ще й прорвало трубу з гарячою водою.

Журналісти надіслали запит до КМДА із проханням роз’яснити ситуатуацію. Вже наступного ранку мешканці заявили про активізацію робіт із відновлення пошкодженої каналізації. До будинку приїхали ремонтники.

Каналізаційні відходи з підвалу в керуючій компанії на камеру обіцяють прибрати за 3-4 дні. Далі, після просушки, дезінфікують та впорядкують приміщення. Кажуть, повністю проблема «закриється» за 10 днів.

Фото: Фейсбук