На об'єкт надходить більше половини стічних вод столиці.

На Бортницькій станції аерації побудують нову насосну станцію, яка майже втричі збільшить потужність підприємства. Про це у Facebook повідомив директор Департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА Дмитро Науменко.

Він нагадав, що існуюча насосна станція БСА збудована в 1963 році, і приймає 250 тисяч кубічних метрів нечистот на добу. Її головне завдання — транспортувати стоки на очисні споруди Бортницької станції.

Без каналізації, як відомо, нема цивілізації, тож трохи про розвиток цивілізації 🙂А саме про реконструкцію споруд…

Опубліковано Дмитро Науменко Середа, 16 вересня 2020 р.

Через тривалу експлуатацію більшість обладнання застаріло, зараз станція в аварійному стані і працює не на повну потужність.

Зараз на БСА почалося зведення нової станції, потужність якої складе 600 тисяч кубічних метрів на добу. Підземна частина споруди має діаметр 29 метрів, її глибина 12 метрів. Насосну станцію планують зробити максимално енергоефективною, щоб зменшити витрати на транспортування стоків приблизно на 30 відсотків.

За словами Науменка, станом на 16 вересня виконано майже 50% від запланованого об`єму будівельно-монтажних робіт. Повне завершення робіт заплановано на грудень 2021 року.

Нагадаємо, кошти на реконструкцію Бортницької станції аерації виділило Японське агентство міжнародного співробітництва JICA. Генеральний замовник будівництва — «Київводоканал», генеральний підрядник — «Київметробуд».

Нагадаємо, учора ми повідомляли про нові еко-проекти «Київводоканалу».

Фото: Фейсбук