На темпи будівництва вплинула пандемія СOVID та ситуація з дачами в Русанівських садах.

Причинами затримки завершення будівництва Подільського мостового переходу через Дніпро стала пандемія коронавірусу, коригування проекту лівобережної частини мостового переходу, а також спротив мешканців Русанівських садів. Про це заявили в комунальному підприємстві «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва» у відповідь на запит «Укрінформу».

«Затримка будівництва пов’язана з виконанням робіт з коригування проєкту лівобережної частини мостового переходу на вимогу громади мешканців житлового масиву Воскресенський. Зокрема, розв’язання напрямків будівництва мостового переходу в обхід озера Радунка із забезпеченням транспортного зв’язку з вулиці О. Бальзака», — йдеться у відповіді.

Також, за даними замовника будівництва мосту, темпи виконання робіт знизилися у зв’язку з обмежувальними заходами, пов’язаними з пандемією.

Крім цього, у КП повідомили, що протягом року активісти Русанівських садів чинили спротив будівництву Подільського мостового переходу, перешкоджаючи проїзду будівельної техніки.

«Питання вирішувалися шляхом переговорів в юридично-правовому порядку», — додали на підприємстві.

Також зазначається, що станом на 17 січня 2022 року на об’єкті виконувалися наступні види робіт: будівництво перетину із залізничними коліями; будівництво основних огороджуючих конструкцій тунелів метро; зведення дорожнього насипу на Русанівських садах; влаштування гідроізоляційного покриття та шарів асфальтобетонного полотна прогонових будов мостового переходу; встановлення бар’єрної та перильної огорож, монтаж шумозахисних екранів; перекладання інженерних мереж; демонтаж підводної частини тимчасових опор.

Нагадаємо, у листопаді минулого року Кличко назвав нові дати відкриття Подільського мосту в Києві.

Також він зазначав, що станом на середину листопада 2021-го Подільський міст був готовий на 90%.

Фото: Фейсбук