Парки обробляють шляхом розпилення препарату «АмброСТОП» на основі природнього мінералу бішофіт, який повністю безпечний для людей і тварин, та максимально агресивний для алергену.

Про це повідомили у КП УЗН Дніпровського району.

Так, парк “Радужний” вже обробили від амброзії.

“Амброзія – рослина алерген, яку працівники КП УЗН Дніпровського вже п’ятий рік поспіль обробляють за новою технологією – шляхом розпилення препарату «АмброСТОП» на основі природнього мінералу бішофіт, який повністю безпечний для людей і тварин, та максимально агресивний для алергену”, – зазначили у дописі.

Препарат  діє виключно на рослину-алерген, при цьому рослини поруч повністю почувають себе добре. При потраплянні препарату на листя рослини-алергену воно в‘яне, а через пару днів зовсім всихає. Якщо проводити обробку до початку цвітіння, то дана рослина стає нефертильною, тобто такою яка не здатна до розмноження. Проте насіння цього алергену зберігається в ґрунті до 40-45 років.

До слвоа, даний препарат пройшов ряд висновків державних санітарно-епідеміологічних експертиз та досліджень, висновок яких порадує кожного киянина. Це відсутність пестецидів, які заборонені до використання у сільському господарстві.

Фото: Фейсбук