Міська влада збирається суттєво поліпшити якість перевезень в Києві.

Інспектори Комунальної служби перевезень в Києві перевірятимуть температурний режим в громадському транспорті за допомогою надточних термометрів. Про це у своєму Телеграмі написав заступник голови КМДА Костянтин Усов.

За словами чиновника, «показники цих термометрів мають силу юридичного доказу».

«Чіткий граничний температурний режим — невід’ємна частина нового договору перевізників з містом. Та КМДА мусить не просто оголосити «нові вимоги», а забезпечити їх жорсткий та законний контроль. Профільне комунальне підприємство за останній місяць не просто придбало надзвичайно точні термометри, а й отримало на них сертифікати калібрування від «Укрметртестстандарт» — зазначив він.

Усов зазначив, що таким чином інспектори Комунальної служби перевезень отримають «надійний юридичний механізм фіксації перевищення граничної температури влітку і надмірного холоду в салоні взимку».

Також Усов анонсував показ нової уніформи інспекторів служби найближчим часом.

Нагадаємо, днями перевізникам з діючими договорами міська влада запропонувала підписати додаткові угоди щодо підвищення стандартів сервісу.

Зокрема, в нових автобусах контролюватимуть температурний режим, забороняється будь-яке шумове (музика) або візуальне (плакати, компакт-диски, іграшки) забруднення салону, є мінімум 5 кнопок зупинки на вимогу, а також плакат із повною інформацією про водія. Водії мають бути одягнені в типову уніформу, говорити українською та в жодному разі не курити в салоні авто. Крім того, весь транспорт має бути інклюзивним.

Фото: Фейсбук