Переможець перших торгів — «Лортен Груп» — прострочив підписання договору про купівлю об'єкта.

Фонд державного майна України (ФДМУ) виставив на повторну приватизацію майновий комплекс заводу «Електронмаш». Аукціон має відбутися 27 січня, повідомляє прес-служба ФДМУ.

Стартова ціна лоту — 65,6 млн грн.

На аукціоні ФДМУ виставляє нерухомість «Електронмашу», зокрема корпуси заводу, склади, котельні приміщення, їдальню та базу відпочинку у Чернігівській області. Основні активи (площа земельної ділянки – 137 600 кв. м) знаходяться у Києві, на вул. Кільцева дорога, 4.

Згідно з документацією ФДМУ, на початок вересня поточна заборгованість державного підприємства – 17,204 млн грн, прострочена – 16,821 млн грн, з яких 6,137 млн грн – борги із заробітної плати, податки із зарплати – 3,3 млн грн, інша кредиторська заборгованість – 2,767 млн грн.

В ФДМУ нагадують, що попередній переможець торгів, «Лортен Груп», прострочив підписання договору про купівлю об’єкта. Очікувалося, що повторні торги відбудуться 14 січня.

Як ми писали, запропонована переможцем ціна на завод склала 970 мільйонів гривень і 1 копійка, що майже у 15 разів більше стартової ціни — 66,7 мільйонів.

Пізніше стало відомо, що «Лортен Груп» могли створити саме під цей аукціон.

Фото: Google Maps