Ця ж фірма вже неодноразово отримувала кошти на утримання цієї ділянки М-03.

Про це повідомили на Facebook-сторінці «ЧЕСНО. Київ».

Замовник робіт – Укравтодор. У дописі зазначили, що ремонтом траси М-03 Київ-Харків–Довжанський, зокрема ділянкою від Києва до Борисполя, зайнялася компанія «Автомагістраль-Південь». 

За даними «ЧЕСНО. Київ», цим вже зацікавився Центр протидії корупції. Там звернули увагу, що ця ж фірма вже неодноразово отримувала сотні мільйонів бюджетних гривень на утримання цієї ж дороги.

«Цікаво, що ж це за утримання доріг, після якого доводиться проводити ремонт за 900 мільйонів? Причому у виконанні тієї ж фірми. Вирішили довідатись кошториси проведених робіт. Подивимось, як і на що витрачались сотні мільйонів, після яких в тому ж місці вирішили закопати додатково майже мільярд наших з вами податків», – зазначили в ЦПК.

Водночас у дописі наголосили, що на сайті компанії «Автомагістраль-Південь» нібито повідомлялося, що «врятувати М-03 від можливих масштабних руйнувань дозволила передача дороги в експлуатаційне утримання приватній компанії».

За даними сайту «Наші гроші», у 2019 році ця фірма отримала підряд вартістю 108,63 мільйона гривень, а наприкінці 2020 року виграла ще 367,63 мільйона гривень на утримання дороги.

Фото: фейсбук