В Укравтодорі називають будівництво КОД найбільшим інфраструктурним проектом часів незалежності України.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Укравтодору.

У дописі розповіли, що Укравтодор презентував бачення реалізації будівництва 150-кілометрової об’їзної дороги навколо столиці.

До слова, нещодавно ВРУ внесла зміни до законодавства, які дозволяють реалізувати будівництво дороги за новими правилами.

«Реалізація проекту не полягає виключно в проведенні процедури закупівлі. Внесені Верховною радою України зміни до законодавства створюють умови для подальшого реформування закупівельної системи, формування нової практики конкурентного відбору підрядників з урахуванням міжнародних стандартів та норм. Щодо технічної можливості проведення через Prozorro таких форм контрактів, на кшталт EPC+F, – її на сьогодні, на жаль, немає», – пояснила Оксана Філатова, начальниця Управління власності та державних закупівель Укравтодору.

Цікаво, що, за даними Укравтодору, практика проведення закупівель на міжнародному рівні поза системою Prozorro не є унікальною для України. Йдеться зокрема про спільні проекти з міжнародними фінансовими організаціями, які закуповуються за їх окремими правилами, окремих міжурядових угод, гранти та проекти технічної допомоги.

В Укравтодорі вважають надважливим якнайшвидше збудувати Київську обхідну дорогу, адже, за словами фахівців, відкладати її будівництво вже нікуди.

«До 40% транспорту у столиці – транзитний. Так звана «мала кільцева дорога» давно перетворилася на звичайну міську вулицю з безліччю світлофорів, наземних пішохідних переходів. Київ займає топові місця за рівнем заторів у різноманітних рейтингах», – наголосили в дописі.

Водночас зведення Київської обхідної дороги передбачає складні та масштабні роботи, зокрема:

  • 150 кілометрів автобану;
  • понад 20 транспортних розв’язок;
  • новий мостовий перехід через Дніпро (довжина з підходами і естакадами становитиме 25,7 км);
  • викуп земельних ділянок.

Окрім цього, будівництво КОДу – доволі дорогий процес. Орієнтовна вартість проекту, за даними Укрватодору, – 85 мільярдів гривень. До слова, це співмірно з річним бюджетом Укравтодору. Відтак, реалізацію цього мегапроекту лише за бюджетні кошти вважають недоцільним.

«Наразі втілення проєктів, які включають у тому числі конкурентний відбір підрядника з функцією залучення інвестицій, технічно неможливе в умовах чинного законодавства. Найбільші світові гравці зацікавлені працювати за міжнародними нормами та стандартами, на основі яких формується вся світова практика», – наголосили в організації.

Олександра Азархіна, директорка Команди підтримки реформ при Укравтодорі, розповіла, що зараз вже розпочали розробку нового нормативно-правового акту щодо будівництва КОД задля того, щоб ця дорога стала еталонним проектом.

«Парламентом прийнято політичне рішення — запуск пілотного проекту КОД. Наше завдання створити конкурентний та відкритий конкурс. Зараз розпочато розробку нового нормативно-правового акту, відповідно до кращих стандартів FIDIC, CIPS, а також із залученням міжнародного арбітражу та в межах міжнародно визнаної системи ціноутворення. У висновку, КОД має стати еталонним проектом як у розрізі закупівельних процесів, так і використання сучасних технологічних рішень», – зазначила пані Олександра.

У дописі пояснили, що для створення цього зразкового проекту потрібно виконати такі завдання:

  • Розробка та прийняття нормативного-правового акту, який визначить порядок реалізації проекту. Процедура відбору підрядника має відповідати кращим світовим практикам.
  • Визначити етапи реалізації проекту.
  • Проведення конкурентних відборів за затвердженим порядком.
  • Використання досвіду втілення проєкту для вдосконалення системи публічних закупівель.

Нагадаємо, нещодавно ми писали, що будувати Київську обхідну дорогу Укравтодору допомагатиме одна з найбільших будівельних компаній США.

До слова, столичний урбаніст розкритикував проект Київської обхідної дороги від Зеленського.

Фото: фейсбук