Забудовник уже вшосте отримав відмову від ДАБІ.

Державна архітектурно-будівельна інспекція не видала дозвіл на виконання будівельних робіт вулиці Мечникова, 7-Б у Печерському районі Києва. Компанія «Будінформ» намагається збудувати за цією адресою 18-поверховий будинок, повідомляють «Наші Гроші».

Відмову ТОВ «Будінформ» отримала ще 6 січня, про що свідчать дані Порталу Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва.

Підставами не видавати дозвіл стали відсутність обов’язкової документації і невиконання низки державних вимог. Повідомляється, що забудовник, зокрема, не надав містобудівні умови і обмеження, технічні умови на водопостачання, не погодив проектну документацію з Мінкультом та не затвердив висотність.

При цьому в «Будінформі» наполягають, що начебто мають містобудівні умови та обмеження.

Видання нагадує, що «Будінформ» хоче звести на Мечникова, 7-Б, що на схилі Кловського яру над Олександрівською лікарнею, 18-поверховий житловий будинок — ЖК Egoist Residence. Разом з тим, у центральній історичній частині Києва існує обмеження на рівні 27 м (орієнтовно 9 поверхів).

У листопаді 2019 року Київрада проголосувала за відмову у поновленні оренди землі з ТОВ «Будінформ», але в лютому 2020-го компанія через суд домоглася визнання оренди поновленою.

Після цього у 2020 році ДАБІ України п’ять разів відмовляла забудовнику у видачі дозволу на будівництво на Мечникова, 7-Б: 25 лютого, 7 квітня, 23 липня, 12 серпня і 1 вересня. Попри це, за вказаною адресою велися будівельні роботи.

Ділянка на Мечникова, 7-Б у грудні минулого року

За даними «Наших Грошей», власниками ТОВ «Будінформ» є Лариса Дерев’янко та Віктор Бондар, народний депутат, співголова депутатської групи «За майбутнє». Керівником фірми є Олександр Падалка, який у 2015 році безуспішно балотувався до Київради від партії «Відродження».

Раніше ми повідомляли, що власник мережі «Фуршет» отримав 21 га землі біля Десенки.

Фото: Наші Гроші