Місцеві мешканці наголошують, що будівництво має безліч порушень.

Державна архітектурно-будівельна інспекція видала дозвіл на будівництво житлового комплексу на вулиці Драгоманова, 31-з у Дарницькому районі Києва. Про це повідомляють «Наші Гроші» з посиланням на дані Порталу Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва.

Будівництво проводиться на ділянці площею 0,30 га, дозвіл на забудову видано ТОВ «Офісний центр «Позняки». Висота житлового будинку складе 16 поверхів (102 квартири, 32 апартаменти 43 машиномісця).

ТОВ «Офісний центр «Позняки» у 2012 році створив Віталій Пузійчук, брат нардепа від ВО «Батьківщина» Андрія Пузійчука, який торік очолив Тимчасову слідчу комісію Верховної Ради України з питань розслідування фактів корупції в органах ДАБК.

З літа 2019 року власником компанії значиться Ігор Пшечук, співвласник ТОВ «ФК «Гарант Капітал», яке наприкінці минулого року замість банку «Аркада» стало управителем Фондів фінансування будівництва ЖК «Патріотика» та ЖК «Еврика». За даними видання, ФК «Гарант Капітал» пов’язане із забудовником Вадимом Столаром та головою правління ПАТ «ХК «Київміськбуд» Ігорем Кушніром.

Генеральним підрядником будівництва є ТОВ «Юнібілд», власниками якого значаться Ігор Наконечний (20%) та Юрій Пархомчук (80%).

Зауважимо: жителі Позняків виступають категорично проти будівництва за адресою Драгоманова, 31-з. Вони наголошують, що будівництво планується впритул до гімназії № 315, в якій тінь від висотки затулятиме сонце у класах.

Крім того, місцеві мешканці звертають увагу на захоплення більшої ділянки, аніж було погоджено, а також на махінації з цільовим призначенням; за їхніми даними, в результаті будівельних робіт, що вже почалися, в сусідніх дворах асфальтом пішли тріщини.

Як ми повідомляли, столична прокуратура судитиметься за будівлю в центрі Києва.

Фото: Наші Гроші