Відповідне рішення ухвалив суд.

В Фонді фінансування будівництва ЖК «Еврика» змінився управитель: з банку «Аркада» на ТОВ «Фінансова компанія «Гарант Капітал», яку ЗМІ пов’язують із забудовником Вадимом Столаром. Про зміну управителя повідомила Facebook-спільнота «Всі недобудови банк «Аркада».

Після банкрутства «Аркади» 12 січня суд дійшов висновку, що компанія «Гарант Капітал» відповідає необхідним критеріям, аби стати новим управителем.

11 лютого рішення Господарського суду столиці набуло чинності.

Як ми повідомляли, ФК «Гарант Капітал» раніше стало управителем іншого недобуду «Аркади» — ЖК «Патріотика». При цьому компанія начебто не має досвіду у створенні фондів фінансування будівництва, а імена її кінцевих бенефіціарних власників — приховані.

Як повідомляли ЗМІ, керівником «Гарант Капіталу» є Білічак Христина Володимирівна (саме її підпис засвідчує документ про зміну правителя). Всього компанія має в структурі власності 11 учасників, і деякі з них начебто тісно пов’язані з забудовником Вадимом Столаром.

Тим часом добудовувати ЖК «Аркади» готується будівельна компанія Stolitsa Group: нещодавно в компанії розповіли, де братимуть на це гроші.

Фото: ЛУН