За них заплатили 1,1 мільярда гривень.

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна» з посиланням на Національну комісію з цінних паперів та фондового ринку України (НКЦПФР).

«Смартленд» стала власником контрольного пакету акцій ПрАТ «Готель «Дніпро» — всього це 80 мільйонів 923 тисячі 400 акцій (100% статутного капіталу). Водночас, Фонд держмайна України вийшов зі складу акціонерів.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що нові власники готелю «Дніпро» перерахували понад 1,1 мільярда гривень до державного бюджету. В готелі планують за 2-3 роки облаштувати локацію для проведення кіберспортивних змагань.

При цьому компанія «Смартленд» лише з другого разу отримала від Антимонопольного комітету дозвіл на придбання об’єкту. З повідомлення АМКУ відомо, що готель купують за кредитні кошти.

Нагадаємо, «Смартленд» виграла аукціон на придбання 100% акцій готелю «Дніпро», запропонувавши найбільшу ціну — 1,1 мільярда гривень. Олександр Кохановський, який назвав себе особою, що стоїть за купівлею готелю, ще донедавна мав тісні зв’язки з Росією. Він відмовився називати публічно хто ще крім нього взяв фінансову участь у покупці. Серед ймовірних партнерів Кохановского називають букмекерську контору Parimatchоточення російського олігарха Алішера Усманова та компанії столичного підприємця Максима Кріппи.

Фото: гугл карти