Блогерка ttiisshhiinnaa разом з хлопцем та ще кількома друзями винайняла два номери: кімнати розмалювали фарбою, а ліжкко поламали.

Відео “відпочинку” в орендованому житлі сама блогерка ttiisshhiinnaa активно публікувала у своєму Instagram-акаунті, окремі відео оприлюднено в спільноті “Київ оперативний“.

У результаті розгромного відпочинку до компанії заявилась охорона. Дівчина розповіла, що це фірма “Сіріус”. також блогерка заявила, що їх з хлопцем номер розгромлений не був – постраждав сусідній номер, в якому оселились їхні друзі (відео містить нецензурну лексику).

Ми з Сергієм спимо… Я – гола. Шість типів “Сіріус”, а я викуповую типів “Сіріус”… Ви розумієте, що ми не роз*бали хату, роз*бали хату наші друзі“, – обурюється блогерка у відео, яке вона записувала в присутності охорони.

На відео, які ttiisshhiinnaa публікувала у соцмережі, видно, що ванна кімната у номері підтоплена, а на стінах та дзеркалах залишені графіті чорною фарбою. В одному із номерів друзі влаштували бійку – ніби жартома, та в результаті в одного зі спаринг-партнерів був розбитий ніс.

   Kyiv Media 

В іншому номері, як помітно з відео блогерки, меблі перевернути догори дриґом, а ліжко зовсім розвалене. Всі “веселощі” компанії супроводжувалися алкоголем.

Kyiv Media

Вже коли в номер заявилась охорона з’ясувалося, що компанія також розбила плазму. У присутності охоронців блогерка заявила, що “зараз все полагодимо”. Згодом заявила, що телевізор “просто впав”.

Після прибуття поліції друга блогерки забрали в райвідділок. Коли на нього надягали кайданки – той заявив, що у нього травма зап’ястя і “так робити не можна“. А подруга у цей момент обіцяла копам “показати циц**и” в обмін на те, що їх відпустять. Пізніше блогерка дівчина поїхала на поліцейському авто визволяти друга.

Блогерка вже не вперше втрапляє у скандали. Раніше вона влаштувала стрілянину з пістолета посеред вулиці під час фотосесії. І того ж дня розгромила орендовану квартиру в елітному ЖК.

Фото: скріншот