ТОВ «Лентімекс Україна» було засновано за 2 тижні до проведення аукціону.

Компанія «Лентімекс Україна» сплатила 370 млн грн за ділянку землі на Оболоні, яку придбала на аукціоні в кінці червня. Про це повідомляє «Українська правда» з посиланням на дані ProZorro.

При цьому видання зазначає, що ділянку площею 113,5 га було продано за суму, у 10 разів нижчу від стартової — на першому аукціоні в 2018 році вона коштувала 3,7 млрд гривень. Відтоді її кілька разів виставляли на торги, але жоден аукціон не відбувся аж до червня цього року.

ТОВ «Лентімекс Україна» займається реалізацією мінеральних ресурсів (вугілля, залізної руди), а також електродвигунами та насосами для ТЕС і є дочкою словацької Lentimex spol. Повідомляється, що компанія планує інвестувати в проект ще понад 500 млн євро.

Компанія «Лентімекс Україна» з капіталом 20 тисяч гривень була заснована напередодні аукціону – 18 червня. Власник – Антон Колеснік.

Як ми повідомляли, ділянка призначена для будівництва, експлуатації та обслуговування житлових будинків і об’єктів соціального та культурного призначення в районі вулиць Озерна, Богатирська і Північна (Оболонь). Ця земля знаходиться в заставі НБУ під рефінансування «Родовід» банку і спочатку належала фірмі, близькій до олігарха Дмитра Фірташа.

Тим часом, прокуратура хоче в суді скасувати право фірми на користування двома ділянками на Троєщинських луках.

Фото: Фейсбук