Дмитро Шимків співпрацював з Darnitsa Group 4 роки.

Про це Дмитро Шимків повідомив на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, компанія змінює керівника ради директорів. До операційного управління компаніє вирішив повернутися власник Darnitsa Group Гліб Загорій.

“Це були неймовірно цікаві 4 роки. Нова індустрія, новий брендинг, нова команда, новий офіс, новий продуктовий портфель, нова філософія, нове бачення. Я фундаментально змінив свою класичну high tech індустрію на фармацевтику, занурився в медицину, обмежив свої улюблені “hands-on business” на “coaching” та “strategic development”, і мабуть, головне – спробував побудувати корпоративне управління в системі координат українського приватного власника. Тотальна цифровізація, КPIs, LTIs, LRFs, Business Reviews, strategic goals, vision, mission, values, міжнародне визнання, залучення найкрутіших проектів в Україну, тощо”, – зазначив Шимків.

Він додав, що було дуже багато планів про подальше вдосконалення компанії, але прийшла війна. Та за 110 днів війни «Дарниця»:

  • Ні на мить не зупинила роботу та випустила майже 148 млн упаковок ліків, зокрема 2 млн. доз «Атропіну Дарниця», 1 млн. доз «Платифілін Дарниця» для захисту у разі застосування хімічної зброї, та 6,71 млн. доз лікарського засобу «Калій Йодид-125-Дарниця» для захисту у разі радіаційного ураження
  • Безкоштовно передала МОЗ, медустановам та благодійним фондам майже 1,4 млн упаковок ліків на більш ніж 120 млн грн.,
  • Власним коштом однією з перших ввезла 10 тисяч упаковок гемостатика Celox і передала військовим медикам.
  • Вивела на ринок 4 нові продукти: «Періндопрес Тріо» (проти підвищеного артеріального тиску), «Декспро» (знеболювальне), «Прегабалін-Дарниця» (проти нейропатичного болю) «Калій-Йодид-125-Дарниця» (для профілактики у разі радіаційної загрози).
  • Першою відкрила безкоштовний кол-центр, допомагаючи українцям знайти ліки в аптеках.
  • Виграла конкурс та підписала угоду із Medicines Patent Pool про отримання ліцензії на розробку та виробництво генерика орального протиковідного препарату Pfizer – PAXLOVID™ з правом продавати його у 95 країнах світу.
  • Визначена ВООЗ єдиною в Україні компанією, яка отримає технологію виробництва вакцин на основі мРНК.
  • Отримала сертифікат GMP від регулятора Австралії.
  • Створила нові робочі місця – водіїв, хіміків, працівників виробництва.
  • Забезпечила виконання всіх фінансових, операційних та цільових показників за півріччя, незважаючи на всі існуючі виклики, що пов’язані з війною.

Шимків подякував компанії за 4 роки роботи та зазначив, що він готовий до нових проєктів.

Фото: Фейсбук