Незалежна міжнародна комісія ООН із розслідування воєнних злочинів в Україні відвідала Київщину.

Про це повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.

“Спільно з керівником Національної поліції Київської області Андрієм Нєбитовим та головним слідчим Київщини Віктором Луговим провели робочу зустріч із міжнародними експертами та ірпінською владою щодо механізмів документування воєнних злочинів росіян та фактів порушення країною-терористом прав людини”, – написав він у телеграм.

Під час візиту, члени Комісії зустрілися з правоохоронцями, суддями, очільниками Ірпеня та Бучі, а також поспілкувалися з місцевими мешканцями.

Кулеба нагадав, що в Київській області знайшли тіла більше, ніж 1300 цивільних жителів, яких вбили російські окупанти. Ця цифра збільшується у процесі розчищення територій від завалів зруйнованих будинків. Щоразу відкриваються нові факти численних звірств росіян.

Як ми писали, незалежна міжнародна комісія ООН з розслідування злочинів в Україні  збиратиме правду про війну в Україні: докази злочинів, порушень прав людини, міжнародного гуманітарного права.  Звіт Комісії на Генасамблеї ООН та Раді ООН з прав людини буде ключем для розуміння всього світу про жахи і звірства, які кояться в центрі Європи у 21 столітті.

Фото: Скріншот