Нібито тому, що “Європейська Солідарність” бажає перейменувати її на вулицю Європейського Союзу, а не Князів Острозьких.

У четвер, 8 вересня у комісіях Київської міської ради розглядалось питання перейменування столичної вулиці Московської. Постійна комісія Київради з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв’язків не змогла підтримати пропозицію щодо перейменування вулиці Московської на вулицю Князів Острозьких, повідомила депутатка Київради (“Голос”) Аліна Михайлова у Facebook.

Як розповіла депутатка, у Київраді дві постійні комісії розглядали питання перейменування вулиці Волгоградської на вулицю Романа Ратушного і вулиці Московської на вулицю Князів Острозьких.

За словами Михайлової, постійна комісія Київради з питань культури, туризму та інформаційної політики підтримала перейменування обох вулиць. Натомість у постійній комісії Київради з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв’язків проєкт рішення щодо перейменування вулиці Московської було знято з розгляду.

Як розповіла депутатка, розгляд проєкту рішення про перейменування вулиці Московської на вулицю Князів Острозьких було заблоковано нібито через позицію членів комісії, депутатів з фракції “Європейська Солідарність”.

За словами Михайлової, перша заступниця голови постійної комісії Київради з питань місцевого самоврядування, депутатка Дінара Габібулаєва (фракція “ЄС”) запропонувала перейменувати Московську на вулицю Європейського Союзу. Після чого почалася дискусія.

Як зазначила Михайлова, запропоноване Габібулаєвою рішення суперечить результатам голосування громади і порушує законну процедуру.

Зрештою, питання перейменування вулиці Московської взагалі зняли з розгляду.

Як повідомляють з засідання КМР кореспонденти КиївMedia, голосування за перейменування вулиці сьогодні таки відбудеться.

Фото: Фейсбук